KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11028519
nr 1102 8519
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, 1973, Stålmannen, motivet: 60x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 april 2017
kl 19:02:40
100 kr
150 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)